KREATYWNIE POZYTYWNIE ZDROWO

Michał "Vasquez" Plewniak

Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo. To aspekty życia nad którymi warto się zastanowić i poszukiwać rozwiązań na płaszczyźnie nie tylko duchowej, ale również zwykłej codzienności. Na webinarze skupimy się mocno na autoakceptacji oraz aspekcie zdrowia fizycznego.

Czwartek, 01.03.18

godz. 20:00-22:00

Tematy które poruszymy:

  1. Autoakceptacja - czym jest ciało i dlaczego jest tak trudno się zaakceptować ciało w fizycznej formie jaką posiadamy?
  2. Bariery systemowe akceptacji ciała. Dlaczego warto praktykować autoakceptację?
  3. Kult ciała a body positivity.
  4. Pozytywne podejście do życia. Kiedy warto stosować
  5. Historia stłuczonej szklanki jako przykład pracy nad samym sobą. Inżynieria odwracania.
  6. Zdrowie fizyczne: zielone koktajle jako baza napędowa naszego ciała.
  7. Na co zwrócić uwagę przy zaczynaniu swojej przygody z zielonymi koktajlami?
  8. Benefity zdrowotne płynące z zieleniny.

Zapisz się poniżej

Michał "Vasquez" Plewniak

Uwielbiam życie! Jestem entuzjastą i fanem kreatywnego i świadomego stylu życia. Co to oznacza? Chodzi o to, że nie potrafię siedzieć bezczynnie i zastanawiać się co mógłbym zrobić albo co by było gdybym coś zrobił. Po prostu to robię! Najczęściej wyczekuję momentu ″A-ha!″ a jeśli takowy nadejdzie, wykorzystuję chwilę i zaczynam tworzyć! Wystarczy jeden impuls i Voila!


Czym się zajmuję?

Uwielbiam dzielić się wiedzą zdobytą poprzez doświadczenia, naukę oraz rozmowy z wspaniałymi ludźmi, których spotykam w życiu. Każda okazja do wymiany poglądów oraz użytecznej wiedzy jest warta uwagi. Wykorzystuję tą sposobność i gromadzę informacje, które w przyszłości mogą posłużyć zarówno mnie jak i Tobie.


O tym jaką wiedzą lubię się dzielić przeczytasz poniżej.Masz wszystko w SOBIE!


Sama wiedza, niezależnie czy jest to teoria czy praktyka to nie wszystko. Najważniejszym bodźcem do życia jest Inspiracja! Moim jedynym celem jest zainspirowanie Ciebie do działania i pozytywnych zmian. Każdy jest unikalną indywidualnością i ja to rozumiem. Wierzę też, że to właśnie Ty masz w sobie dosłownie wszystkie poradniki świata: od samodoskonalenia po przedsiębiorczość, duchowość, zdrowie emocjonalne i fizyczne. Jestem tutaj po to aby Ci to uzmysłowić.

Paweł Dempc

mindbodyspirit.pl

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalistów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym.Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi że patrzenie na zdrowie tylko z perspektywy ciała jest utopią. Sfery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego .


Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzajemne ich przenikanie.Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odzywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne).


Kluczowym aspektem dla mnie osobiście jest rozwój świadomości poprzez coraz głębsze powznawianie siebie, czyli życia, które kreuje wokół mnie coraz to nowe sceny, obrazy, emocje, wydarzenia. Podążam za swoją intuicją w sposób lekki doświadczając całego spektrum odkryć i synchroniczności, które już coraz mniej mnie zadziwiają.


Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.Do końca 2017 roku zorganizowałem około 50 webinarów, które obecnie odbywają się w cyklach cotygodniowych w każdą środę, gdzie pojawia się na żywo od około 100 do 400 osób. Dodatkowo prowadzę podcast "Rozmowy o Zdrowiu" w którym rozmawiam z moimi gośćmi webinarowymi i nie tylko... Wszystko to wykonuję "w międzyczasie" - jednocześnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch szkrabów i pracuję w korporacji.

Ustaw przypomnienie na Facebook >>

Jeśli chcesz abym przypomniał Ci o webinarze niedługo przed rozpoczęciem na Messengerze

naciśnij przycisk poniżej

Przypomnij na Facebook >

Nie przegap webinaru na żywo z NAGRODAMI !

Time left:

dni
godzin
minut
sekund