Styczeń 27, 2017 at 10:19 pm

Totalna Biologia – 12 godzin pracy z Piotrem Kmieciem

W środę 25 stycznia zakończyliśmy serię warsztatów online z Piotrem Kmieciem w tematyce Totalnej Biologii. W styczniu spotkaliśmy się z wami 3 razy na wydłużonych webinarach.

W sumie spędziliśmy prawie 10 godzin omawiając tematy:
1. Układu Pokarmowego
2. Relacji
3. Metod Pracy z konfliktami

Razem z webinarem który odbył się w listopadzie 2016 to ponad 12 godzin wiedzy.

Postawiliśmy na prakykę i wasze potrzeby pytając się wcześniej co jest najbardziej ineresujące? Wiedza ta była zbierana przez Piotra od twórców TB na wielu warsztatch wyjazdowych i przedstawiona w taki sposób aby była czytelna dla początkujących i użyteczna dla weteranów TB.

W pierwszym warsztacie Piotr skupił się na omówieniu odcinek po odcinku całego układu pokarmowego w kontekście powstawania chorób. Ciekawostką dla wielu była rozpiska wszystkich zębów i ich odniesienia do konkretnych chorób/narządów. Wiele emocji wzbudził oczywiście żołądek oraz jelita – plaga obecnych czasów jeśli chodzi o zachorowania.

W drugiej części warsztatów omówiliśmy szerokoi temat relacji w kontekście TB. Piotr także tym razem wyciągnął kwintesencję tej wiedzy umiejętnie przygotowując prezentację. Mogliśmy między innymi dowiedzieć jaki wpływ na nasze życie mają Triady czyli relacje pomiędzy dziećmi a rodzicami. Piotr krok po kroku omówił wszystkie konfiguracje triad wraz z ich konsekwencjami.

Metody Pracy wg TB to powrót do omówienia bardzo ważnych aspektów TB jakimi są chociażby „mózg automatyczny” i „cykle”. W drugiej części wykładu Piotr skupił się na najbardziej skutecznych metodach , omawiając je krok po kroku, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej zdobytej podczas pracy ze swoimi klientami.

Dowiedzieliśmy się jak najlepiej stosować metody i jak je umiejętnie i efektywnie łączyć. Tym razem dokładnie omówiono EFT, o którym wspomniano na pierwszym webinarze w listopadzie.

Specjalnie dla ws przygotowałem wycinek z webinaru na temat metody EFT. To 20 minut z tego ponad 3,5 godzinnego webinaru.

Oczywiśce nie mogło zabraknąć omówienia „Radykalnego Wybaczania” oraz pracy z dziećmi , w tym z naszym wewnętrznym dzieckiem.

Na końcu każdego webinaru rozdaliśmy nagrody. W sumie 14 książek z wydawnictwa VIRGO, które było sponsorem nagród na ostatnim szkoleniu oraz 3 ebooki dzięki Ebookpoint.pl

VIRGO to wydawnistwo dzieki któremu mamy możliwość przeczytania polskich edycji najciekawszych książek TB. To tutaj znajdziecie najciekawsze tego typu pozycje.
Ebookpoint.pl to z kolei największ polska księgarnia online – to tutaj zazwyczaj zaopatruję się w ebooki gdyż oprócz dużego wyboru często zdarzają się duże (nawet ponad 90%) obniżki cen.

Webinary z Piotrem zostały przez was przyjęte bardzo pozytywnie (średnia ocena 5/5), dlatego myślimy o kolejnych. Mindbodyspirit.pl jednak to nie tylko TB więc w najbliższym czasie czeka nas kilka innych ciekawych tematów z równie ciekawych dziedzin. Już 8 lutego kolejny bezpłatny webinar o którym wkrótce się dowiecie…

Jeżeli przeoczyłaś webinary z Piotrem to wciąż możesz uzyskać dostęp do ich zapisów wchodząc na tą stronę. Nagrania będą dostępne dla Ciebie bez ograniczeń czasowych.

Oto kilka komentarzy, którymi podzieliliście się po webinarach. To wielka wartość dla mnie oraz Piotra. Dziękujemy ! :

„Trzeci z cyklu „totalna biologia” webinar, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Przystępnie, sympatycznie, komunikatywnie a przede wszystkim rzeczowo! Tak było podczas tego spotkania i dwóch poprzednich z cyklu. Intensywne ponad 3 interesujące godziny, Świetne prowadzenie. Odpowiedzi na pytania w sesji pytań po wykładzie jak też na bieżąco podczas wykładu bez utraty płynności wykładu. Fantastyczne. Czekam na kolejne :)” Marzena


“Kolejna ogromna dawka wiedzy, świetny wykład. Już nie mogę doczekać się kolejnych :)” Iga


“Super, że Piotr podjął się tych webinarów. Mam nadzieję że powstaną jeszcze nowe z tej tematyki. Do nastepnego!” Marta L.


“Rzeczowa, konkretna, wiele informacji, pomocna dla kwestii zgłaszanych przez uczestników (indywidualne historie). gorąco polecę innym kolejne konferencje i sama wezmę w nich również udział. Dziękuję!” Marzena


“Bardzo ciekawy wykład, mam mętlik w głowie bo tak dużej dawce informacji 🙂 Prędko nie zasnę 🙂 Dziękuję” Ewelina


“Mnóstwo wiedzy, swobodne i szczere wypowiedzi, bardzo poruszający temat, który dotyka najważniejszych życiowych kwestii. Dziękuję bardzo” Kasia


“Wykład Piotra syntetyczny i jednocześnie obszerny, poruszył najistotniejsze zagadnienia, bez zbędnych informacji. Piotr przekazał bardzo dużo wiedzy dotyczącej tematu relacji.” Grażyna


“Piotr jak zwykle – kompetentnie, treściwie i przystępnym językiem – tak by każdy zrozumiał 😉 Dziękuję :)” Anna


“Świetny wykład, bardzo dużo wiedzy. Jestem pod ogromnym wrażeniem :)” Iga

 

 

0 likes Relacje , Umysł , Wydarzenia
Share: / / /
POLUB NAS NA FACEBOOK

One thought on “Totalna Biologia – 12 godzin pracy z Piotrem Kmieciem

  1. Agnieszka napisał(a):

    To byly wyjatkowe webinary, kopalnia wiedzy. Bardzo sie ciesze ze moglam w nich uczestniczyc. Bardzo dziekuje Pawel za taka mozliwosc, oraz dziekuje Piotrowi za tak prosty przekaz ktory z latwoscia docieral do sluchaczy.
    Z ogromnym entuzjazmem czekam na wiecej 🙂 pozdrawiam cieplo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLUB NAS NA FACEBOOK
Co Cię interesuje ?