Czym jest „Mind Body Spirit” ?

W obecnych czasach zasypywani jesteśmy wprost nieograniczoną ilością wiedzy dzięki mediom elektronicznym. Nauka akademicka bardzo szybko się przedawnia, powstają nowe zawody, a ludzie są zmuszeni do adaptacji do tych zmian.

W dziedzinie zdrowia człowieka bardziej niż w każdej z innych zarzucani jesteśmy sprzecznymi wobec siebie teoriami i sami nie wiemy już co powinniśmy jeść, jak zdrowo żyć bo z każdej strony słyszymy całkowicie odmienne opinie.

Stworzyłem projekt, który zbiera informacje bezpośrednio od najlepszych i najbardziej doświadczonych ekspertów i  praktyków, a wiedzę tę przekazujemy od razu do Ciebie za pośrednictwem spotkań online (webinarów).

Bardzo bliski jest mi holistyczny rozwój człowieka, dlatego postanowiłem podzielić aktywności na sześć głównych filarów na których opiera się ten projekt: zdrowe odżywiania, aktywność ruchowa, czysty umysł, głęboka duchowość, prawdziwe relacje, stabilne finanse.

ZASADY KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY:

  1. Po pierwsze praktyka – bazowanie na doświadczeniach. W obecnych czasach znajdziemy badania potwierdzające skuteczność wszystkich metod odżywiania, leczenia, ćwiczeń. Badania często są sponsorowane i przez to niewiarygodne. Człowiek gubi się w różnorodności i odmienności opinii. My zapraszamy do siebie ekspertów za którymi stoją nie tylko badania naukowe czy publikacje ale przede wszystkim doświadczenia ludzi, którzy na własnym ciele dokonali konkretnych zmian i świadczą własna osobą o ich skuteczności. Dodatkowo sami staramy się testować na sobie metody, o których mowa.
  2. Po drugie otwarty umysł – nigdy ne negujemy idei mogących pomóc człowiekowi, tylko dla tego że wydają się być na pierwszy rzut oka niewiarygodne. Wysłuchamy każdego, kogo wiedza poparta jest doświadczeniem i świadectwem niezależnych ludzi. Otwarty umysł i nieszablonowe myślenie już nie raz zmieniało nasz świat.
  3. Po trzecie uczciwość i wdzięczność – wiedza którą przekazujemy będzie w większości przypadków darmowa – naszym celem jest szerzenie wiedzy a nie zarabianie na niej. Jesteśmy wdzięczni za dzielenie się nią dlatego minimalizujemy koszty logistyczne zrzekając się dodatkowych profitów materialnych.Dzięki temu spotkania będą głównie darmowe lub za niewielką opłatą.

Tematy które poruszamy to głównie:

6 / 6 Load More