Polityka prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem www.mindbodyspirit.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z materiałów na stronie www.mindbodyspirit.pl obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj strony www.mindbodyspirit.pl, nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

W czasie korzystania z serwisu pod adresem www.mindbodyspirit.pl możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które będziesz proszony, to zazwyczaj imię oraz adres e-mail.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Nasza baza danych jest zarejestrowana w Getall.pl, co gwarantuje Ci ich pełne bezpieczeństwo i ich przechowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Administratorem danych osobowych jest firma Mind Body Investment Paweł Dempc, będąca właścicielem serwisu www.mindbodyspirit.pl.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zostawiając swoje dane w naszym serwisie, zgadzasz się na otrzymywanie niezapowiedzianych wiadomości poprzez email. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu znajdującego się pod adresem www.mindbodyspirit.pl (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy zarówno naszych, jak i nie naszych produktów.

Informacje filtrujemy tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Zawsze oczywiście masz prawo do usunięcia swoich danych. W tym celu należy kliknąć w linka wypisania, który znajduje się w każdej takiej wiadomości w stopce.

Prezentowane Informacje

Informacje prezentowane w na stronie www.mindbodyspirit.pl nie mogą być absolutnie traktowane jako porada medyczna ani jako opinia medyczna w przypadku jakiegokolwiek problemu zdrowotnego lub sposobu leczenia. Nawet jeżeli opis opublikowany w artykule lub na nagraniach audio i video oraz webinarach  jest zgodny z aktualną wiedzą medyczną, może nie mieć zastosowania do konkretnego przypadku chorobowego, objawów czy terapii. Słuchacz powinien pamiętać, iż pomocy w kwestiach dotyczących zdrowia powinno się zawsze szukać w kontakcie z fachowcem, a więc lekarzem, farmaceutą, fizjoterapeutą lub pielęgniarką. Zamieszczone w witrynie informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samo diagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza, lekarza weterynarii czy też farmaceuty.