KLUCZE ZMIANY LFT

Spokój wewnętrzny, odwaga, odzyskiwanie siebie, moc i decyzyjność, skuteczność i satysfakcja.

KOMPLETNY CYKL SZKOLENIOWY LFT


NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

Część 6/6

NATYCHMIASTOWE UZDRAWIANIE

BÓLU I TRAUMY

Niedziela 11.03.2018

12:00

Czas trwania: 120 minut

OPINIE PO OSTATNICH WEBINARACH

Zapisz się na webinar lub cykl spotkań

Wypełnij pola i wybierz rodzaj biletu

Zapraszamy do wspólnego praktykowania, w rytmie jeden raz w miesiącu przez 6 kolejnych miesięcy, nowoczesnego gatunku kreatywnej, uzdrawiającej medytacji z rodzaju „mindfulness” , która wg metodyki LFT nazwana jest Stan Centrum – czyli Świadomość Charyzmatyczna. Oraz podczas płatnych webinarów, praktykowanie narzędzi do pozytywnej transformacji wg LFT.


Ten program pomaga rozwijać umiejętności posługiwania się niezwykle efektywnymi kluczami zmiany – life/spiritual coachingu LFT. Spokój wewnętrzny, odwaga, odzyskiwanie siebie, moc i decyzyjność, skuteczność i satysfakcja.

Nowy cykl webinarów LFT, rozpoczynający się od października 2017, to cykl 6-ciu comiesięcznych spotkań. Ma na celu aktywację Świadomości CENTRUM, Świadomości Charyzmatycznej w codziennym życiu.


W wyniku tego osiąganie optymalnych efektów w obszarze transformacji osobistej, zawodowej, w relacjach i zdrowiu, w realizacji celów i sukcesu, w zarabianiu pieniędzy w sposób wymarzony i w rozwoju duchowym także. Poprzez cykliczną pracę w grupie webinarowej pod kierunkiem Ewy May (LFT Master Coach) i poprzez regularne praktykowanie coraz to nowych kluczy życia metody LFT, rozwijają się umiejętności optymalnej i zdrowej postawy mentalnej, emocjonalnej, życiowej i duchowej potrzebne do realizacji sukcesu i samospełnienia.


Jest możliwe w kilka miesięcy, a nawet kilka tygodni dokonać gigantycznej, pozytywnej transformacji o jakiej marzyło się od dawna.

    CEL CYKLU WEBINAROWEGO:

Tematy: w każdym odcinku webinarowym inne, kolejne z 6-ciu podanych poniżej kluczy rozwoju osobistego wg. metodyki LFT i sposobów optymalnego uzdrawiania. Płatny webinar ma na celu rozwijanie i ugruntowanie Stanu Świadomości Charyzmatycznej i jej efektów w codziennym życiu oraz wykształcenie umiejętności stosowania narzędzi optymalnej transformacji.


Odcinek 1 - październik 2017: JAK BYĆ SOBĄ W PEŁNI SWOJEJ MOCY. Aktywacja optymalnej, charyzmatycznej wersji siebie. Jak stać się Sobą w pełni mocy i takim pozostać. Jak nie ulegać wpływom. Jak stawiać granice i doświadczać respektu otoczenia.


Odcinek 2 – 12 listopad 2017: SKUTECZNA REALIZACJA CELÓW.

Ustalanie celów -priorytetów. Jak zrobić, żeby działać skutecznie i z mocą realizować swoje cele. Jak skutecznie rozpoznawać i likwidować własny auto-sabotaż oraz blokady życiowe pochodzące z zewnątrz. Inwokacje Mocy - urzeczywistnienia celów.


Odcinek 3 – 10 grudzień 2017: TWORZENIE INWOKACJI MOCY.

Słowa mocy, afirmacje, programowanie podświadomości – zasady tworzenia. Jak formułować cele i priorytety, żeby generować sprzyjające okoliczności do ich spełnienia. Sposoby manifestacji intencji i projekcji w realu.


Odcinek 4 – 14 styczeń 2018: PRZEZNACZENIE, A ŚCIEŻKA LOSU.

Jak się dowiedzieć CO jest moją autentyczną ścieżką życia/przeznaczenia, a co wpływa na moje wybory. Jak pozbywać się strachu i wątpliwości, odważnie podejmować decyzje i dobrze wybierać.


Odcinek 5 – 11 luty 2018: KOMUNIKACJA UZDRAWIAJĄCA KONFLIKT.

Jak się komunikować w trudnych relacjach, uzdrawiać konflikt i generować przyjazną kooperację. Nie ma trudnych ludzi, jest tylko brak zrozumienia, wysłuchania i respektu. Cuda komunikacji niewerbalnej wg LFT.


Odcinek 6 – 11 marzec 2018: NATYCHMIASTOWE UZDRAWIANIE BÓLU I TRAUMY.

Uzdrawianie bólu i traumy kodami znaczeniowymi i liczbowymi. Jak rozpoznawać przyczyny traumy i chronicznego bólu – ukrytą historię, jak rozmawiać z bólem i traumą oraz jak usuwać tego skutki natychmiast.

PROWADZĄCA WEBINARY

Twórczyni metody LFT Life Field Therapy, czyli Uzdrawianie w Polu Życia. LFT Master Coach, NLP life coach, hipnoterapeutka, doradca życiowy, duchowa uzdrowicielka, inspiratorka rozwoju osobistego. Na stałe mieszka w Australii. Co roku latem prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce.

Ewa May

LFT Master Coach

KSIĄŻKI EWY MAY

Oto pierwsza z dwu książek napisanych przez Ewę May KLUCZE ŻYCIA – zawierająca informacje potrzebne do poznania i zrozumienia filozofii oraz wiedzy, jaką przekazuje Ewa May, a także poznania 22 sprawdzonych, skutecznych kluczy kreowania szczęśliwej i spełnionej rzeczywistości. Do książki jest dołączona płyta CD z praktykami i wykładami Ewy May o kluczach życia. Te treści i uzdrawiający głos Ewy pomogły setkom osób w trudnych momentach, a niejedna doświadczyła dzięki nim gruntownej, pozytywnej transformacji rzeczywistości oraz sposobów osobistej transformacji wg metody LFT, czyli Uzdrawiania w Hologramie Pola Życia za pomocą zrozumienia tzw. wirusów umysłu i zamiany ich na zdrowe, kreatywne, twórcze myśli. Książka KLUCZE ŻYCIA nazywana jest „polską wersją The Secret”, choć została opublikowana kilka lat wcześniej niż słynny tytuł, z którym jest porównywana. Opowiada o prawach, które pozwalają na życie bardziej świadome i spełnione. Wymagają one, jak wszystko zresztą, naszego zaangażowania i pracy w kierunku zmian, ale za to są sprawdzone przez wiele osób.Dołączona płyta CD zawiera wykład na temat kreowania rzeczywistości oraz medytacje i ćwiczenia praktyczne.

KLUCZE ŻYCIA

Ewa May

UZDRAWIANIE POLA ŻYCIA

Ewa May

Oto jedna z dwu opublikowanych przez Ewę May książek UZDRAWIANIE POLA ŻYCIA. Ta pozycja jest podręcznikiem podstawowym do kursów LFT i innych prowadzonych przez Ewę May o tematyce uzdrawiania w hologramie pola życia. Książka UZDRAWIANIE POLA ŻYCIA wraz z dołączoną płytą CD zawiera wiedzę i praktyczne ćwiczenia wypracowane przez autorkę przez ponad 20 lat doświadczeń, które zaowocowały stworzeniem metody nazwanej najpierw Uzdrawianie Pola Życia, a potem LFT Life field Therapy (w jęz. angielskim). Książka powstała jako wynik poszukiwań uniwersalnego sposobu uzdrawiania człowieka i jego życia jednocześnie. Metoda okazała się na tyle skuteczna, że pomogła wielu ludziom uzdrowić swoje życie, dokonać pozytywnej zmiany, mieć odwagę uzdrowić siebie i swoje związki. Do książki jest dołączona płyta CD z ćwiczeniami praktycznymi integrowania się z osobistym Hologramem Pola Życia, tworzenia Wizji Rezultatu oraz uzdrawiające, oczyszczające i podnoszące świadomość medytacje.

CZEGO BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ I PRAKTYKOWAĆ.


Podczas webinarów bezpłatnych będziemy się uczyć 5-ciu faz praktyki wchodzenia w Stan Centrum, które prowadzą do osiągnięcia optymalnego stanu świadomości, postawy życiowej i poziomu energii – czyli Charyzmatycznego Stanu Centrum.


Ponadto będziemy w każdym kolejnym odcinku płatnego cyklu webinarowego, poznawać i praktykować 6 kluczy optymalnej transformacji i uzdrawiania wg LFT (tematy poniżej).


CO TO JEST STAN CENTRUM?


Jest to stan tzw. charyzmatyczny, charakteryzujący się przebywaniem w centrum świadomości optymalnej, wyższej jaźni człowieka i w centrum osobistego pola energii, tam gdzie jest jego moc i mądrość.


To stan jasnego, wyostrzonego, a zarazem spokojnego umysłu, nadzwyczajnej koncentracji, wielopoziomowego kojarzenia i zapamiętywania, zrównoważonych emocji, głębszej intuicji i pozazmysłowego wglądu, odwagi i decyzyjności, suwerennej woli, świadomości kim się jest, mądrości przekraczającej zasoby intelektu, niebywałej kreatywności, wysokiego poziomu energii i siły organizmu, stwórczej mocy i skuteczności w działaniu.


Ten stan świadomości, umysłu, uczuć, przekonań, energii i nastawienia do życia uzyskuje się w codziennym życiu, w ciągu zaledwie 20 min praktyki lub szybciej (w wyniku wcześniejszego konsekwentnego treningu).


Praktyka-trening wchodzenia w Stan Centrum poparty jest unikalną techniką oddechową, opracowaną przez Ewę May (m.in. oddech osi życia, oddech esencją światła serca, oddech przestrzenny, programowanie granic, itd). Gwarantuje łatwe dla każdego człowieka przechodzenie ze stanu chaosu mentalnego, nerwowości, strachu, depresji, czy osłabienia - w stan spokoju, równowagi i harmonii, mocy i decyzyjności, odwagi.


Technika medytacyjno-oddechowa wchodzenia w Stan Centrum optymalnej, charyzmatycznej świadomości, jest jednocześnie wchodzeniem w stan alpha-theta (tzw. nadzwyczajne stany umysłu umożliwiające błyskawiczne rozwiązywanie skomplikowanych zadań życiowych i problemów, natychmiastowe uzdrawianie konfliktu, uzdrawianie energią tutaj i na odległość, wglądy pozazmysłowe, aktywację geniuszu i inne). Dla zwykłego człowieka jest możliwe przebywać w tym stanie umysłu z pomocą technik LFT ok 20-30 minut. A jest czas wystarczający, żeby dokonać radyklanych, pozytywnych transformacji i urzeczywistniać sformułowane intencje.


CO DAJE STAN CENTRUM – EFEKTY, BONUSY.


Charakterystyczne jest, że ludzie w Stanie Centrum określają swój stan umysłu, ducha i ciała jako: lekkość, jasność, łatwość, odwaga, życzliwość, akceptacja, skuteczność, siła.


Doświadczenia uczestników webinariów, a także warsztatów, szkoleń i sesji LFT dowodzą, że ta praktyka sama w sobie (regularnie stosowana), gwarantuje bardzo szybkie osiąganie pozytywnych efektów podobnych do tych, jakie uzyskuje się w wyniku długotrwałych procesów life coachingu czy komplementarnych terapii.


Świadomość usadowiona w tzw CENTRUM: uwagi umysłu, esencji serca, centrum pola energii i centrum hologramu pola życia (hpż to jest więcej niż aura), charakteryzuje się uważnością, głębokim spokojem, mądrością i wysoką intuicją, znajduje rozwiązania w najtrudniejszych sprawach, ma moc stwórczą, generuje synchronię i harmonię zdarzeń, eliminuje blokady i strach, dostarcza odwagi, generuje kooperację i przyjazne odruchy otoczenia, uzdrawia konflikt, a ogromna pojemność pamięci czy błyskotliwa inteligencja jest naturalnym efektem tego rodzaju świadomości.


Praktyka wchodzenia w Charyzmatyczny Stan Centrum, szybko uspokaja rozbiegany umysł i emocje, wprowadza łatwo i szybko w stan alpha - theta nawet w chaosie i tłoku życiowym, usuwa blokady i sabotaże, porządkuje życie, generuje synchronię zdarzeń, uzdrawia konflikty, toruje ścieżki, nastawia ludzi przyjaźnie, wzbudza respekt otoczenia, stajemy się zauważani i doceniani, szanowani i kochani, pomaga nam urzeczywistniać cele, wzmaga koncentrację, pomaga osiągać doskonałe wyniki w nauce i sporcie, podnosi energię, oczyszcza aurę z negatywów i podczepionych bytów, usuwa fizyczny ból oraz likwiduje podstawowe infekcje w organizmie. Kształtuje odważną, zrównoważoną, otwartą świadomość i postawą życiową.


Jest wiele zdrowotnych bonusów wynikających z praktykowania Charyzmatycznego Stanu Centrum: znikają bóle, zmęczenie, bezsenność, migreny, nerwowość, infekcje, wzrasta odporność organizmu. Pole energii oczyszcza się, rozświetla, poszerza i daje miejsce oraz siłę na nowe pomysły i wyzwania.

Opłata 95 zł

Uczestniczenie w jednym płatnym szkoleniu online na żywo 2 godziny.

W opłacie zawiera się: nagranie video ze spotkania (dostępne online), materiały w formie doc do szkolenia przesłane mailem, Certyfikat Uczestniczenia w webinarze w formie PDF wydany przez Akademię LFT. Na koniec cyklu wydawane będą DYPLOMY Akademii LFT, zaświadczające o ukończeniu całego cyklu szkolenia „Klucze Zmiany LFT”.


Opłata 75 zł

Tylko nagranie video z webinaru + materiały doc przesłane mailem dla osób, które nie mogły uczestniczyć w webinarze na żywo, bez Certyfikatu Uczestniczenia Akademii LFT.


Opłaty i zniżki - pakiety:

Jeśli osoba wykupi jednorazowo uczestnictwo w

• 6-ciu webinarach płatnych - zniżka wynosi 30% - 570 zł 399 zł

• 4-ech webinarach płatnych - zniżka wynosi 20% - 380 zł 304 zł

• 2-wu webinarach płatnych - zniżka wynosi 10% - 190 zł 171 zł


UWAGA!

Dla osób, które włączą się w program po rozpoczęciu cyklu ( np. od drugiego webinaru niedzielnego), a chcą mieć zaliczoną całość programu 6-ciu szkoleń, proponujemy wykupienie nagrań video „brakujących” webinarów. Opłata za całość szkolenia 6 odcinków pozostaje wtedy bez zmian: 399 zł


Dla osób uczestniczących w webinarach bezpłatnych, poprzedzających szkolenia płatne, dodatkowe BONUSY, które ogłoszone będą pod koniec każdego spotkania.

CENY WEBINARÓW

Wysłuchaj wywiadu z Ewą May przeprowadzoną przed ostatnim webianrem:

Niedziela 15.10.2017

Niedziela 12.11.2017

Niedziela 10.12.2017

Niedziela 14.01.2018

Niedziela 11.02.2018

Niedziela 11.03.2018

HAROMONOGRAM SPOTKAŃ

Odcinek 1: JAK BYĆ SOBĄ W PEŁNI SWOJEJ MOCY

Odcinek 2: SKUTECZNA REALIZACJA CELÓW

Odcinek 3: TWORZENIE INWOKACJI MOCY

Odcinek 4: PRZEZNACZENIE, A ŚCIEŻKA LOSU

Odcinek 5: KOMUNIKACJA UZDRAWIAJĄCA KONFLIKT

Odcinek 6: NATYCHMIASTOWE UZDRAWIANIE BÓLU I TRAUMY

UZYSKAJ DOSTĘP DO SERII 6 WEBINARÓW

Kup Bilety TUTAJ >>