#44

proste techniki kreowania emocjonalnej wolności

JAK UZDROWIĆ SWOJE EMOCJE DZIĘKI "EFT"

Wpierając ten projekt przyczyniasz się do szerzenia postkonwencjonalnej wiedzy holistycznej i uzyskujesz dostęp do archiwum webinarów.

Podczas webinaru:

Poznasz prostą metodę, która pozwoli Ci samodzielnie uwolnić się od negatywnych emocjiNauczysz się jak „akupunktura bez igieł” pozwala uwolnić się od traum, cierpienia, bólu i chorób fizycznych


Zrozumiesz, że można rozwiązać wieloletnie problemy bez konieczności przesiadywania godzinami u psychologa i przeżywania na nowo cierpienia


Poznasz szeroki wachlarz możliwości stosowania EFT do poprawy jakości każdego aspektu Twojego życia


Nauczysz się jak „wypukać” sobie szczęście i zdrowie

Zobacz wywiad przed webinarem:


PROWADZĄCY:

Jestem trenerem EFT i terapeutą emo-DNA . Z wykształcenia jestem biologiem i nauczycielem dzieci ze specjalnymi potrzebami. Obecnie studiuję na kierunku social service worker.


Moje zainteresowanie EFT oraz innymi narzędziami poprawy jakości życia wyrosło na bazie poszukiwań przyczyn i sposobów radzenia sobie z własnymi problemami emocjonalnymi, nerwicą, stresem, dolegliwościami fizycznymi.


Osobista historia oraz chęć niesienia pomocy ludziom, będącym w trudnej sytuacji życiowej, sprawiły, że obecnie wykorzystuję swoją wiedzę, doświadczenie oraz wrażliwość na problemy ludzkie w pracy trenera – terapeuty.


Pragnę wspierać tych, którzy sami znajdują się w trudnej sytuacji, nie radzą sobie z problemami. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i poznaję kolejne metody, które skutecznie pozwalają uwolnić się od problemów oraz odzyskać wolność i spokój. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, które w bardzo szybkim tempie znacznie poprawiają jakość życia.


Mieszkam, studiuję i pracuję w Kanadzie. Praca nad sobą pozwala mi stawiać czoła problemom i wyzwaniom, które towarzyszą mi na imigracji. Moim celem w życiu jest wolność, niezależność, rozumiana jako wolność emocjonalna, radość, świadomość samodzielnego kierowania swoim życiem.

Ewa Krawiec

www.dobre-zmiany.pl

www.mindbodyspirit.pl

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalistów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym.


Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi że patrzenie na zdrowie tylko z perspetywy ciała jest utopią. Sfery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego . Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzajemne ich przenikanie.


Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odzywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne).


Kluczowym aspektem dla mnie osobiście jest rozwój świadomości poprzez coraz głębsze powznawianie siebie, czyli życia, które kreuje wokół mnie coraz to nowe sceny, obrazy, emocje, wydarzenia. Podążam za swoją intuicją w sposób lekki doświadczając całego spektrum odkryć i synchroniczności, które już coraz mniej mnie zadziwiają.


Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.


Do końca 2017 roku zorganizowałem około 45 webinarów, które obecnie odbywają się w cyklach cotygodniowych w każdą środę, gdzie pojawia się na żywo od około 100 do 400 osób. Dodatkowo prowadzę podcast "Rozmowy o Zdrowiu" w którym rozmawiam z moimi gośćmi webinarowymi i nie tylko... Wszystko to wykonuję "w międzyczasie" - jednocześnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch szkrabów i pracuję w korporacji.

Paweł Dempc

WSPIERAJ

FRAGMENT WEBINARU :

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i kilkadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl kliknij tutaj

OGLĄDAJ INNE WEBINARY mindbodyspirit.pl na YouTube

ORGANIZATOR: