Wiktor Gołuszko - Webinar

Świadome życie poprzez odkrycie życiowego celu i talentów

Zapraszamy na webinar z Wiktorem Gołuszko, artystą i pasjonatem kierowania się sercem w każdej z płaszczyzn i aktywności życiowych. Podczas spotkania dowiesz się dlaczego tak ważne jest znalezienie swojej misji życiowej oraz talentów.

Wiktor Gołuszko


BEZPŁATNY WEBINAR 


Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tę stronę >>

NA WEBINARZE :

  • Czym jest droga życiowa 
  • Czym są talenty
  • Potęga energii myśli
  • Podróż bohatera
  • Spotkanie z cieniem – etapy metamorfozy
  • Zarządzanie umysłem.  

Wysłuchaj wywiadu przybliżającego tematykę webinaru:

Wiktor Gołuszko (Wiktor Go) jest poetą, pisarzem, tłumaczem, blogerem, kompozytorem, wykładowcą, twórcą autorskiego cyklu semi­nariów rozwoju kreatywności, mentorem, doradcą ds. rozwoju potencjału twórczego, założycielem i dyrektorem Co-Evolution Institute.  

Publikował między innymi w Zeszytach Literackich, w Nieregularnym Piśmie Kulturalnym Kwartalnik, Neurokulturze. Jego wiersz: "Ostatnia Wieczerza" wszedł w skład antologii poezji polskiej poświęconej Beethovenowi, która znalazła się w biografii kompozytora zatytułowanej: "Beethoven – Próba Portretu Ducho­wego" autorstwa Adama Czartkowskiego.  

Na początku lat osiemdziesiątych osiedlił się we Francji, gdzie poświęcił się zgłębianiu zagadnienia istoty procesu twórczego. W tym celu podjął wielokierunkowe kształcenie w zakresie metod samorozwoju takich jak: Voice Dialog, masaż metamorficzny, rebirthing, medytacja taoistyczna i inne. Szkolił się między innymi u Mantaka Chia, Juana Li, Roberta Stambolieva, Gastona St. Pierre, Leonarda Orra, Sondry Ray, Boba Mandela, Ronalda Fuchsa, Diany Roberts, Petera i Eileen Caddy (założycieli wspólnoty Findhorn), Neala D. Walsha, Anne Pierard, Anthony Robbinsa, Martina Brofmana, Gregga Bradena.  

Od ponad dwudziestu lat prowadzi w Europie warsztaty samorozwoju. Kamieniem węgielnym jego pracy trenerskiej jest:  

odkrywanie talentów i misji (życiowego celu, powołania), tym samym pomoc uczestnikom warsztatów w wykrzesaniu z siebie iskry geniuszu, by żyli z ogniem i pasją. dla firm i organizacji: innowacyjny cykl szkoleń Synergic Team - sztuki zarządzania zmianą opartej na misji, wartościach i mistrzostwie osobistym.  

Pracując jako wykładowca i trener w Studium Astropsychologii czy Instytucie Psychologii Stosowanej wykształcił liczne grono studentów; w jego szkoleniu on-line na temat życiowej misji na portalu psychologicznym Plasterek.pl wzięło udział ponad 700 uczestników.  

Obecnie artysta ukończył pracę nad misterium: "Hieros Gamos" - sztuką z pogranicza poezji i teatru, do której skomponował również muzykę. W najbliższych planach między innymi: napisanie książki o życiowej Misji, wystawienie i wydanie misterium oraz realizacja płyty z muzyką i poezją z "Hieros Gamos".