Wrzesień 21, 2017 at 9:20 am

Warsztaty uzdrawiania roślinami – specjalny webinar 25 września o 21:00

Webinary to świetny sposób przekazywania wiedzy, ze względu chociażby na możliwość uczestnictwa w nich za pośrednictwem własnego komputera czy też smartphone’a bez względu na miejsce zamieszkania; dostęp do nagrań wykładów i powrót w dowolnym czasie do tej wiedzy.

Są jednak takie dziedziny wiedzy i pracy warsztatowej, które wymagają fizycznego kontaktu pomiędzy uczestnikami lub bezpośredniej nauki. Należą do nich chociażby metody pracy z ciałem, medytacje grupowe, koncerty relaksacyjne, warsztaty kulinarne praca procesowa w gupach.

Mając to na uwadze postanowiliśmy dopełnić wiedzę webinarową praktycznym warsztatem na żywo. Już 6 października organizujemy pierwsze takie spotkanie „Spiżarnia Natury – warsztaty uzdrawiania roślinami”

Idea tych i kolejnych warsztatów polega na tym aby zebrać kliku najlepszych praktyków z jednego tematu i maksymalnie skonsolidować wiedzę praktyczną podczas kilku dni zpotkania na żywo.

Inaugurujący warsztat „Spiżarnia Natury” to połączenie praktycznego zielarstwa i kontaktu z naturą z warsztatami przetwarzania roślin i ich przechowywania. Wisienką na torcie będzie zanurzenie się kąpieli kosmicznych dźwięków SoundLoveMedicine – najlepszego słyszanego mi zespołu prowadzącego ceremonię dźwięku.

w ciągu weekendu 6-8 października doświadczysz przede wszystkim wspólnego zbierania chwastów, które później wspólnie będziemy przetwarzać przygotowując uzdrawiające posiłki, maceraty oraz kosmetyki jadalne. Wszystko co zjesz podczas warsztatów będzie pochodziło z natury lub z ekologicznych upraw oraz będzie w 100% roślinne! Każdy dzień rozpoczniemy energetyzującymi ćwiczeniami rozciągającymi prowadzonymi przez Janusza Arrasza.

Janusz i Basia to praktycy którzy od 20 lat zajmują się zdrowym wykorzystaniem roslin w kuchni oraz jako naturalne leki i kosmetyki. Setki przeprowadzonych warsztatów i wykładów są świadectwem ich kompetencji. Janusza gościłem 3-krotnie w początkowej fazie projektu mindbodyspirit.pl, a Basię całkiem niedawno. Wszystkie 4 webinary możesz wysłuchać TUTAJ >>

UWAGA! Już w poniedziałek 25 IX kończymy przedsprzedaż biletów na warsztatowy, później cena wzrasta o 100zł; dodatkowo ilośc miejsc jest ograniczona do ok. 30 osób, stąd liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy Cię na SPECJALNY WEBINAR , który odbędzie się w niedzielę 25 września o godzinie 21:00. Wystąpi na nim Janusz Arrasz oraz Basia Styczeń. Porozmawiamy o tym co natura może nam zaoferować i jak te dary wykorzystać dla swojego zdrowia.Zapisz się na webinar TUTAJ >>


ZADAJ MI PYTANIE na Facebook Messenger


WAŻNE LINKI:

Webinar: https://eksperci.clickmeeting.pl/spizarnia-natury/register
Archiwalne webinary: https://vimeopro.com/prowebinar/spizarnia-natury
Warsztaty „Spiżarnia Natury” : http://www.wydarzenia.mindbodyspirit.pl/spizarnia-natury/

 

0 likes Wydarzenia
Share: / / /
POLUB NAS NA FACEBOOK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLUB NAS NA FACEBOOK
Co Cię interesuje ?