Basia Pączkowska i Tomasz Grubba - Świadome Śnienie

bezpłatne szkolenie online


DRUGIE ŻYCIE

 W INNEJ PRZESTRZENI

czyli jak przenieść się świadomie do świata marzeń sennych


KLIKNIJ PONIŻEJ ABY OBEJRZEĆ NAGRANIE VIDEO...

Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tę stronę >>

Podczas spotkania :

  • Dowiesz się czym jest świadomy sen 
  • Zrozumiesz po co świadomie śnić 
  • Zobaczysz czym jest dziennik snów - obowiązkowe narzędzie podróżnika sennego
  • Poznasz senne bhp. 
  • Usłyszysz jak sny wpływają na rzeczywistość na jawie 
  • Dowiesz się kim jest świadomy twórca 
  • Sprawdzisz czy właśnie teraz nie śnisz

"Jeśli przesypiasz jedną trzecią część swojego życia to dlaczego masz spędzić ten czas w nieświadomości?" Stephen LaBerge

Basia Pączkowska

Tomasz Gruba

Propagatorka metody masażu dźwiękiem w trójmieście. Członek zarządu Fundacji Ogród Kreacji, zajmującej się holizmem, ekologią i uzdrawianiem relacji z samym sobą i innymi, poprzez poszerzanie świadomości. 

Intensywną pracę ze snami kontynuuję od sześciu lat. 

Na co dzień zajmuję się terapią dźwiękiem, pracuję z dorosłymi, dziećmi, osobami o specjalnych potrzebach. Do swojej pracy używam prostych instrumentów: mis dźwiękowych, gongów i bębnów. Kocham las, wodę, ogień i wspólne śpiewanie.


Więcej o Basi na: www.echomasaz.pl

Więcej o Tomku na: tgruba.fraktalna.pl

Organizator licznych wydarzeń, wykładów i szkoleń mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Wiceprezes Fundacji Ogród Kreacji. Podczas swojej działalności współorganizowałem min. Festiwale Filmów Kontrowersyjnych ( ffk.org.pl ), Konwenty Wiedzy Alternatywnej ( konwent.fraktalna.pl ), konferencję enteogeniczną, warsztaty świadomego śnienia, warsztaty pracy z relacjami międzyludzkimi, cykle spotkań Nasiona Wiedzy. 

Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. Już od młodzieńczych lat bardzo interesowała mnie natura egzystencji. Dość wcześnie zainteresowałem się takimi naukami jak fizyka kwantowa, astronomia i filozofia. 

Obecnie interesują mnie także zagadnienia związane z poznawaniem ludzkiego potencjału i odkrywaniem tajemnic „istnienia”. Szczególną uwagę poświęcam takim dziedzinom wiedzy jak święta geometria, cymantyka, nauki wschodu, oneironautyka, szamanizm, psychologia, ekologia. 

Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują.


Paweł Dempc

organizator

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalstów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym. 

Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi że patrzenie na zdrowie tylko z perspetywy ciała jest utopią. Sfery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego . Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzjemne ich przenikanie. 

Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odzywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne). 

Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.