DARMOWY WEBINAR

TOTALNA BIOLOGIA
przyczyny powstawania chorób
i ich emocjonalne podłoże

Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tę stronę >>

OBEJRZYJ NAGRANIE WEBINARU »

Paweł Dempc

organizator

Piotr Kmieć

ekspert TB

Na webinarze ...

  • Dowiesz się co to jest Totalna Biologia i jak może Ci pomóc ?

  • Poznasz 5 praw natury i mechanizmy powstawania chorób

  • Dowiesz się jak działa mózg i podświadomość, na jakiej zasadzie działamy

  • Nauczysz się jak wygląda dziedziczenie konfliktów i chorób po przodkach oraz jakimi metodami można je rozwiązać

Piotr Kmieć - od ok 10 lat zajmuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym i duchowym. Pracuję nad sobą od kiedy pamiętam i ciężko mi jednoznacznie określić moment, w którym dokładnie się to wszystko zaczęło. Kilka lat zgłębiania wiedzy duchowej i medytacji zaczęło otwierać mi oczy na „to, czego nie widać” i tak jest w sumie do dziś. Jednak brakowało mi w tym wszystkim jakiegoś łącznika, bo przecież fizyczność i duchowość nie mogą być czymś oddzielnym, to byłoby bez sensu. Intuicyjnie czułem, że one muszą być ze sobą powiązane. W ten sposób łącznikiem stała się Totalna Biologia.

To nie tylko czysta wiedza, ale sieć mostów, która łączy wszystko to, co do tej pory poznałem. Wiedzę i umiejętności trzeba jednak rozwijać i szlifować, a najlepszym sposobem na to jest praktyka – praca z ludźmi. Pomoc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują przynosi mi dużo radości, pasji, pcha mnie do dalszego rozwoju i przede wszystkim daje więcej zrozumienia dla świata, w którym żyjemy. Idąc za zasadą „jeśli jesteś w czymś dobry i to kochasz, to rób to za pieniądze” zacząłem prowadzić konsultacje indywidualne i bardzo dobrze się w tym odnajduję.

Skąd czerpałem wiedzę? Wiedzę z zakresu Totalnej Biologii zdobywałem u Gilberta Renaud (twórca metody Recall Healing) i Gerarda Athiasa (Biopsychoanaliza) oraz na rocznym kursie u Romualda Kosznika (wszystkie dyplomy można zobaczyć na mojej stronie http://totalnabiologia.com.pl/ ). Żeby być na bieżąco, chętnie odwiedzam warsztaty wydawnictwa Virgo, gdzie dalej poszerzam swoją wiedzę. Dokładnie wertowałem wiele książek, które nieraz rozbudziły we mnie pasję na nowo. Metodę praktykuję od początku 2013r. i wciąż dużo się uczę, do czego i Was szczerze zachęcam !
 

ZOBACZ VIDEO »