Michał Piechowicz - Zaufanie

bezpłatne szkolenie 


ZAUFANIE

jak budować uczciwe relacje w nowym społeczeństwie


Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tę stronę >>

Podczas spotkania:

  • Dramatyczny spadek zaufania w XXI wieku
  • Zaufanie jako największa wartość  
  • 5 fal zaufania wg Stephena Covey'a 
  • Budowanie nowego społeczeństwa w oparciu o zaufanie i współpracę
  • Zaufanie w biznesie - czy jest możliwe?
  • Nowy styl komunikacji międzyludzkiej
  • Uczciwość w relacjach i biznesie
  • Zaufanie jako pomost łączący Siłę z Mocą - mapa świadomości według Hawkinsa  

Michał Piechowicz

Moja Historia

Od 16 lat zawodowo jestem związany z instytucjami finansowymi. Pracowałem na różnych stanowiskach w szeregu banków oraz firm ubezpieczeniowych oferując swoim klientom przez lata topowe produkty finansowe.  

W swojej przygodzie managerskiej w pracy z doradcami wykorzystywałem wiedzę związaną z numerologią, astrologią, psychologią, aby w jak największym stopniu wesprzeć osoby, z którymi współpracowałem. Nigdy nie traktowałem osoby z mojego zespołu jako podwładnych i hołdowałem zasadzie 3xW Wymagałem poprzez Wspieranie i Współpracę. Ku zaskoczeniu wielu niedowiarków taki model współpracy przynosił wymierne efekty i taki sposób kierowania zespołem spowodował, że byliśmy w Topie zespołów w Polsce.  

Po tych wyjątkowych doświadczeniach postanowiłem te zasady wypromować poprzez platformę dystrybucyjną Wymiary Biznesu. Propaguję współpracę pomiędzy ludźmi. Propaguje partnerskie zasady współpracy i stosowania etyki w biznesie. Dlatego też zainspirowany książką "Diamentowe ostrze", wybrałem 8 zasad stosowanych przez mnichów buddyjskich i zaadaptowałem do Swojego projektu.  

Celem moim jest stworzenie wspaniałej grupy ludzi wspierającej się zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym, którzy są suwerenni, ale zintegrowani.  

Wymiary Biznesu to projekt biznesowy nowej ery, który traktuje pieniądz z wyjątkowym szacunkiem jako sposób realizacji naszych marzeń. Uczy nas konsekwencji naszych czynów. W wyjątkowy sposób okazuje nam czy dbamy o innych.  

Jestem przekonany, że era tzw. wyścigu szczurów mija bezpowrotnie, a symptomy zmian dostrzegam codziennie. Ludzie odkrywają zapomniane wartości, które charakteryzują nas jako człowieka. W mojej opinii nadchodzi era ludzi, ja ich nazywam, "inżynier-budda". Z jednej strony ludzi wspaniale potrafiących operować pieniądzem, znających się na budowaniu biznesu i stosujących praktyczne umiejętności w życiu i w biznesie przy jednoczesnym przestrzeganiu praw kosmosu, czyli zasady przyczyny i skutku, kreacji, empatii itd. Ponieważ cała ludzkość dąży do równowagi w każdym aspekcie naszego życia.  

Moim mottem to: "zdrowe finanse, zdrowe życie to zdrowy duch. Dlatego też portal pokazuje różne możliwości zarabiania i pomnażania pieniędzy oraz różne sposoby leczenia naszego organizmu oraz utrzymywaniu go w zdrowiu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że te dziedziny nie można połączyć. Jednakże to ludzie łączą się i współpracują, a nie dziedziny i w ten sposób budujemy nową erę, lepszy świat.  

 

Paweł Dempc

organizator

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalstów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym. 

Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi że patrzenie na zdrowie tylko z perspetywy ciała jest utopią. Sfery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego . Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzjemne ich przenikanie. 

Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odzywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne). 

Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.