Kamil Lizurej - Dlaczego ROZWÓJ to maraton a nie sprint

Zobacz fragment na YouTube:

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE 

Kamil Lizurej

 DLACZEGO WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE? 

czyli jak TRENING MENTALNY może poprawić Twój ROZWÓJ FIZYCZNY

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i klikadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl

"Kiedy zacząłem pracować z ludźmi w roli trenera personalnego, zauważyłem, że ogromna liczba osób poszukuje na treningach czegoś więcej, niż tylko porad jak wykonywać ćwiczenia i co jeść." Kamil Lizurej

Rozpoczęcie pracy nad sobą, która przynosi widoczne efekty wymaga przede wszystkim regularności w tym co się robi. Większość ludzi o tym wie, jednak jest to jedna z głównych przeszkód na drodze do zmian. Początkowy zapał szybko mija i wracamy do codzienności stwierdzając, że "to najprawdopodobniej nie było dla nas dobre" albo "nie mam teraz czasu, ale kiedyś się wezmę..." albo "dla mnie istotniejsze są inne wartości". 

Na szkoleniu poruszymy konkretne tematy, które pomogą Ci stać się konsekwentny w działaniu i to zarówno w swerze fizycznej jak i każdej innej dziedzinie Twojego życia. ZAPRASZAMY !  

Tematy które poruszymy podczas webinaru: 

  •  dowiesz się czym jest trening mentalny
  • poznasz naukowe podstawy skutecznego rozwoju ciała i umysłu
  • dostaniesz 3 skuteczne techniki treningu mentalnego do zastosowania natychmiast
  • nauczysz się efektywnej pracy nad samodyscypliną
  • doświadczysz możliwości kaizen w pracy nad własnym rozwojem

Kamil Lizurej

Trener mentalny i personalny, certyfikowany coach i mówca. Na codzień pomaga sportowcom, managerom, przedsiębiorcom i każdemu kto chce się rozwijać, zrozumieć swoją psychikę i dzięki treningowi mentalnemu wykorzystywać ją na swoją korzyść. Uzależniony od ciągłego rozwoju robi wszystko, aby ludzie, którzy z nim pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia. Wierzy, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym człowiekiem, a szczęście to nie cel, lecz droga sama w sobie.  


OBEJRZYJ POPRZEDNIE WEBINARY MINDBODYSPIRIT.PL :