Dominika Radwańska - Konie jaśnie oświecone

BEZPŁATNY WEBINAR 

Dominika Radwańska

KONIE JAŚNIE OŚWIECONE 

POZNAJ DUCHOWY ŚWIAT KONI


Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tą stronę >>

NA WEBINARZE DOWIESZ SIĘ:

 • Jak mozna uczyć się empatii od koni

 • Jakie cechy emocjonalne podobne do ludzkich można zauważyć u koni

 • Dlaczego nie jeżdżę konno

 • Czy można pracować z końmi nie jeżdżąc na nich

 • W jaki sposób konie wyczuwają Twoje emocje i jak to zaobserwować

 • Odczarujemy stereotypowy wizerunek konia i obalimy mity

 • Co jeszcze możesz zaczerpnąć od koni dla swojej duchowości

Dominika Radwańska

Autorka programu rozwojowo-terapeutycznego Świadomość poprzez jedzenie, magister socjologii, diet coach, praktyk psychologii zorientowanej na proces, terapeutka holistyczna, facylitator programów rozwojowo-terapeutycznych w asyście koni, twórczyni inspirujących treści związanych z rozwojem świadomości i odżywianiem, numerologiczna trzydziestka trójka.

Nie jest związana ściśle z żadną szkołą psychoterapeutyczną, nie pracuje w ramach żadnego znanego paradygmatu. Zamiast tego podąża za intuicją i tym, co pojawia się w stanie czystej uważności. Sama o sobie mówi, że jest procesem, nieustannie w podróży w głąb siebie.

W swojej praktyce rozwojowo-terapeutycznej korzysta z różnych metod, technik i koncepcji, m.in. nauk dr Davida R. Hawkinsa, koncepcji C.G. Junga, diet coachingu, dialogu z głosami Hala i Sindry Stone, Recall Healing i Totalnej Biologii, psychosomatyki, teorii systemowych i genogramu, technik świadomego oddychania Collina Sisson, technik stosowanych w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella (praca ze snami, praca z symptomami), nauk i technik Aleksandra Lowena, praktyki i filozofii buddyzmu, pracy z ciałem Moshe Feldenkraisa, Kursu Cudów, pracy z Radykalnym Wybaczaniem i innych. 

W jej życiu szczególne miejsce zajmują zwierzęta. Od niedawna mieszka w Natural Road Ranch pod Warszawą z dwoma końmi i kotem, bez radia, bez telewizora, bez supermarketów. W wolnych chwilach rozmawia ze zwierzętami.

OBEJRZYJ POPRZEDNI WEBINAR DOMINIKI ORAZ WYWIAD