Barbara Styczeń - permanentny stan zdrowia

BEZPŁATNY WEBINAR 

PERMANENTNY STAN ZDROWIA 

poprzez głęboki kontakt z dzikimi roślinami i naturalnym rytmem natury

Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tą stronę >>

Dla kogo jest ten webinar?

dla osób poszukujących trwałego stanu w zdrowiu dla kochających naturę tych co chcą z nią współpracować dla wszystkich czujących dotyk natury dla poszukujących wolności od sklepów dla chwastożerców i ziołoholików 


NA WEBINARZE:

CZĘŚĆ I

Historia osobistego procesu jako autentyczne potwierdzenie zjawisk zakończenia myślenia o procesie choroby, powrotu do początku permammentnego zdrowia. To więcej niż podtrzymywanie zdrowia zamiast leczenia - to stwarzanie nowych komórek ciała dzięki roślinom, świadomym kreowaniu zjawisk, decyzji o jakości życia jakiego pragniemy  

CZĘŚĆ II

Metody przetwarzania z zachowaniem żywotności żywych enzymów roślinnych (energii życia), informacji, która jest w nich zawarta dla nas. Czyli - zamiast maltretować przegotowywaniem - zdawanie sobie sprawy z tego jak tracimy ich energię. Wymienianie i omawianie metod żywej wegetacji - spiżarnia w naszej kuchni.  

CZĘŚĆ III

Uwolnienie wewnętrznej intuicji, zbieranie intuicyjne roślin, uwalnianie zmysłów zapachu, smaku, formy wyglądu, wyczuwanie komunikacji ze światem roślin.


Barbara Styczeń

Od 17 lat na własnym siedlisku, przestrzeń ptasich łąk otoczona lubuskimi lasami i leśnymi jeziorkami. Zaadaptowana obora na dom i wieloletni proces uwalniania od sklepów doprowadził mnie do wolności od miasta i dzielenia się radością życia. 

Podróżniczka od dziecka, francuskojęzyczna, każde miejsce jak w domu, inspiracje i niezależność zbudowały moje własne doświadczenie. Podążam za własną intuicją i mądrością życiową. Wyprawy do Indii wprowadziły mnie w świat starożytnej ajurwedy i tradycji życia, które wykorzystuję na co dzień co skutkuje permanentnym stanem zdrowia. 

Jestem fundatorem Fundacji SEWA poprzez którą realizujemy działania kształtujące świadomość ekologiczną i zdrowy tryb życia oraz odżywiania się wśród ogółu społeczności.

PRZED WEBINAREM WYSŁUCHAJ WYWIADU Z BASIĄ