Anna Ryczek - Spokojny oddech, spokojny umysł - czyli dlaczego warto oddychać mniej - metoda Butejki

Zobacz fragment na YouTube:

BEZPŁATNY WEBINAR 

SPOKOJNY ODDECH SPOKOJNY UMYSŁ  

czyli dlaczego warto oddychać mniej - metoda Butejki  

UWAGA! Aby zobaczyć całe spotkanie online i klikadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl


Tematy które poruszymy podczas webinaru: 

  • w jaki sposób praca z oddechem pomaga pracować z umysłem
  • jak to się dzieje, że oddychając mniej lepiej dotleniamy ciało,
  • jakie zagrożenia dla zdrowia powoduje nadmierny oddech
  • jak poprzez trening prawidłowego oddechu pozbyć się takich przypadłości jak astma, katar, alergia, bezdech senny, chrapanie i odczucia duszności

Wysłuchaj wywiadu z Anią:

placeholder image

Anna Ryczek

mgr psychologii, nauczycielka jogi, instruktorka metody Buteyko i praktyk thai yoga massage. Anna już w czasie studiów zainteresowała się świadomą pracą z umysłem, jogą oraz medytacją (m.in. vipassaną). W 2012 roku ukończyła kurs instruktorski jogi, a rok później poznała prace doktora Buteyko, które stanowią pomost pomiędzy tradycyjną jogą a naukowym podejściem do zdrowego oddychania. Dzięki metodzie Buteyko poradziła sobie z przestymulowanym układem nerwowym, którego przyczyna leżała w nadmiernym oddychaniu. Zafascynowana tym sposobem pracy z oddechem uzyskała dyplom instruktora metody Buteyko w klinice Patricka McKeown. Jest tłumaczką i wydawcą pierwszych książek na temat metody Buteyko w Polsce pt. „Zamknij usta” oraz „Spokojny oddech, spokojny umysł” P. McKeown. Członek BPI- Buteyko Professionals International.  

Anna zajmuje się również aerial jogą, mindfulness, partner jogą, thai yoga massage oraz gimnastyką cyrkową. Prowadziła zajęcia i warsztaty w wielu krajach, między innymi w Polsce, Irlandii, Hiszpanii i Kambodży. 

Zaprasza na grupowe i indywidualne treningi oddechowe, które łączą w sobie metodę Buteyko z pranajamą (jogicznymi praktykami oddechowymi), praktyką uważności oraz relaksacją. Wierzy, że dzięki świadomej pracy z oddechem, ciałem i umysłem każdy może odkryć w sobie niewyczerpany potencjał zdrowia i energii.  


OBEJRZYJ POPRZEDNIE WEBINARY MINDBODYSPIRIT.PL :