Agnieszka Lidia Senko - Dlaczego chorujemy?

Zobacz fragment na YouTube:

BEZPŁATNY WEBINAR 

DLACZEGO CHORUJEMY ? 

Fakty i mity o zdrowiu oraz zagrożeniach dzisiejszego świata

UWAGA! Aby zobaczyć klikadziesiąt innych webinarów dołącz do grona Patronów mindbodyspirit.pl


Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiąkolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tą stronę >>

Zdrowie jest tematem, które budzi wiele kontrowersji. Z jednej strony tracimy zaufanie do medycyny akademckiej, z drugej - ilość metod dietetycznych i przyczynowych jest tak wiele, że często są sprzeczne wobec siebie.

Jak odnaleść się w mnogości diet i nie dać się omamić "modom żywieniowym". Gdzie są zagrożenia a gdzie szanse dla naszego zdrowia.

O tych jakże istotnych dla każdego z nas tematach opowie na webinrze Agnieszka Lidia Senko - terapeutka odnowy komórkowej i mentalnej stosująca holistyczne podejście do człowieka od strony żwieniowej oraz mentalnej i duchowej.  

Tematy które poruszymy podczas webinaru: 

 • Jak prawidłowo odżywić organizm w dzisiejszych czasach
 • Ile wartości odżywczych, a ile toksyn ma jedzenie. Jak wybierać „mniejsze zło”
 • Dlaczego ważne jest odtruwanie i usuwanie toksyn i metali ciężkich z organizmu
 • Jak wpłynęły wydarzenia w Fukushimie na zdrowie ludzi w Europie
 • Czy jeść ryby czy nie. Sprzeczności jakie słyszysz od dietetyków
 • Czy cytryna taka zdrowa jak się mówi
 • Czy lek leczy
 • Kilka słów o cholesterolu i szkodliwości fluoru
 • Jak wspomagać jelita, zdobyć energię, pozbyć się alergii i powrócić do zdrowia
 • Jak uchronić dzieci przed chorobami i otyłością
 • Czy sport to zdrowie 
 • Ćwiczenia, odchudzanie i efekt jo-jo
 • Jak zadbać o tarczycę
 • Jaki ma wpływ psychika, stres na nasze zdrowie. Twoja choroba a Twoje myśli 

Agnieszka Lidia Senko

Terapeutka odnowy komórkowej i mentalnej Właścicielka firmy Klucz do zdrowia Konsultant Medycyny komórkowej I i II stopnia Członek Polskiej Akademii Zdrowia

W moją pracę terapeuty wkładam całą moją wiedzę i doświadczenie, czując misję pomagania ludziom w odzyskaniu zdrowia. Na co dzień dostrzegam ilu ludzi ze względu na brak wiedzy i zapracowanie cierpi na wiele chorób, ile rodzin zmaga się z ciągłymi infekcjami swoich dzieci, czując bezradność przy podawanym kolejnym antybiotyku, który niszczy odporność i odkłada się w organizmie, powodując kolejne jednostki chorobowe. Edukuję jak zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, które zabierają zdrowie i życie coraz młodszym osobom. Profilaktyką jest dla mnie nie wczesne wykrywanie chorób, ale zapobieganie im.  

Moje terapie skierowane są do osób, które świadomie chcą wpływać na swoje zdrowie, są otwarte na wiedzę i zmianę złych nawyków. Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym, zestresowanym przedsiębiorcą, osobą pracującą, czy rodzicem zatroskanym o zdrowie i przyszłość swoich dzieci, pracujemy tak, abyś dostosowując się do swojego stylu życia i pracy, mógł cieszyć się dobrym zdrowiem, energią i radością życia przez wiele lat.  

Pracując z klientem staramy się wyeliminować przyczyny chorób, które również w formie przekonań (często tych nieuświadomionych) i nawyków utknęły w Twojej podświadomości. Wspieram w tym, dla niektórych, trudnym procesie.  

W pracy korzystam z wiedzy austriackiej Szkoły BnR, Medycyny komórkowej, Totalnej biologii, Nowej Medycyny germańskiej. Holistyczna praca z człowiekiem to praca na trzech poziomach: ciała, umysłu i duszy. Po badaniu klienci dostają ode mnie również zalecenia żywieniowe, zalecenia dotyczące detoksu organizmu i uzupełnienia niedoborów. „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.  

 


OBEJRZYJ POPRZEDNIE WEBINARY MINDBODYSPIRIT.PL :