„Pomogę Ci zostając Twoim Coachem - Przewodnikiem i Inspiratorem Zmiany!”  

Agnieszka Głuszczyńska

BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Jak odkryć swoją pasję oraz stworzyć prosperujący PASJO-BIZNES

Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tę stronę >>

Na Webinarze Dowiesz Się:

  • Czym jest Pasjo Biznes?
  • Jak odkryłam swoją pasję i stworzyłam swoją alterkarierę 
  • Samoświadomość jako klucz do odszukania swojej drogi zawodowej.
  • Jakie pytania potrzebujemy sobie zadać
  • Znaczenie wartości w naszym życiu i biznesie.
  • Jakie najczęściej etapy potrzebujemy przejść aby odkryć co chcemy robić w życiu
  • Twoje super moce - metody ich odkrycia.
  • Jak zamienić swoją super moc i pasję w prosperujący biznes
  • Jak terapia tańcem, świadomy ruch i taniec spontaniczny, intuicja i coaching holistyczny pomagają odkryć alterkarierę
  • Co dają spotkania z coachem i coaching grupowy metodą Action Learning w podkręceniu swojego biznesu


Agnieszka Głuszczyńska

Z zawodu i zamiłowania jestem, psychologiem, trenerem rozwoju osobistego, terapeutką tańcem i instruktorem improwizacji tańca oraz trenerem, coachem i mentorem biznesu

Wspieram w rozwoju kobiety pomagając odzyskiwać im wewnętrzną siłę, moc, poczucie kobiecości, aby wnosiły swoją kobiecą energię do świata. Łączę w swojej pracy terapię tańcem i metody coachingowe czyli sfery Ciało, Serce, Dusza i Umysł. Moja praca jest moją pasją, realizacją siebie autentycznej, z Serca i Duszy. 

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim oraz szkolenia Terapii Gestalt w Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej. 

Jestem Trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, po wielu zaawansowanych szkoleniach jako Trener biznesu. Ukończyłam Studia Podyplomowe Akademia Coachingu WSB, jestem Coachem ICF (w trakcie międzynarodowej certyfikacji ICF). Jako Trener i Coach Biznesu mam wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie. 

Od ponad 20 lat prowadzę warsztaty i szkolenia, procesy rozwojowe, m.in. pracowałam w firmach doradczych i szkoleniowych: PDC Consensus, Pathways Polska, House of Skills, Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość, WYG International. Szkoliłam menedżerów i pracowników korporacji, dużych, średnich i małych firm z różnych branż. 

Od 16 lat prowadzę także swoją firmę Alchemia Tańca i Coachingu (wcześniej Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem) gdzie wspieram w rozwoju osobistym aktywne, poszukujące kobiety. Oferuję zajęcia i warsztaty terapii tańcem, warsztaty i wydarzenia rozwojowe oraz sesje coachingu dla kobiet. 

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i techniki psychologiczne oraz coachingowe. A także techniki pracy z ciałem, improwizację taneczną, elementy różnych technik tańca i ruchu, formy artystyczne (plastyka, teatr, muzyka), trening odczuwania i relaksacji, medytację i trening mentalny. Choreoterapii uczyłam się pod kierunkiem znanych nauczycieli tańca i terapii tańcem, m.in. Wojciecha Mochnieja, Diane Buttler, Judith Bunney, Beaty Mareckiej, Detlefa Kapperta, Mateusza Wiszniewskiego, Doroty Pfeiffer i wielu innych. Ukończyłam: Kurs Instruktorski Terapii Tańcem, Dwuletni Kurs Instruktorski “Improwizacja Tańca i Symbolika Ciała ", roczny Kurs "Taniec Orientalny z elementami choreoterapii", roczny Kurs Instruktorski "Akademia Terapii Ekspresyjnych". 

Od wielu lat aby czuć szczęście i flow w swoim życiu tańczę Taniec Spontaniczny, Autentyczny, Improwizację taneczną, 5Rytmów, Taniec Orientalny i Salsę oraz Tańce w Kręgu. Przez 7 lat odkrywałam swoją kobiecą moc w Kręgu Kobiet "Dakini" u Aniji Miłuńskiej.