Adam Zabłocki - Uzależnienia

bezpłatne szkolenie online


UZALEŻNIENIA - PODSTAWA LUDZKICH STOSUNKÓW

Jak poprzez introspekcję otworzyć się na życie


  KLIKNIJ PONIZEJ ABY OBEJRZEĆ NAGRANIE VIDEO...

Ten webinar jest bezpłatny dzięki wsparciu Patronów; jeśli chcesz przekazać jakiekolwiek donację lub dołączyć do grona patronów to wejdź na tę stronę >>

Podczas spotkania dowiesz się:

  • dlaczego żyjemy w więzieniu obrazów stworzonych o sobie
  • hermeneutyka wertykalna
  • co to jest heteronomia - opis podstaw ludzkich stosunków
  • jakie są najczęstsze przykłady życia w uzależnianiu
  • samorefleksja jako narzędzie pomagające nam w wyjściu z formy uzależnienia  
  • uzależnienia w świecie nauki i teologii , systemy rodzinne (autorytety)
  • kwadrant stosunków: nauka - natura - inni ludzie - ja

Ten webinar może zmienić Twoje życie ...

Adam Zabłocki

powadzący

Urodzony w 1957 w Gdyni. Od dziecka czujący, brak czystości, prawdy, uczciwości w otaczającym świecie. Wzrastająca świadomość zagubienia człowieka. Próby szukania odpowiedzi w nauce, w chrześcijaństwie i w filozofii. 

Lata 70-te - spotkanie z dr. Kazimierzem Dąbrowskim w Warszawie i pierwsza konfrontacja z wielopoziomowością i wertykalnością życia w wydaniu naukowym. Poszukiwania w filozofiach wschodu, w muzyce, w performance, medytacji - czas również wielkiej depresji, alkoholu i narkotyków. 

Przeprowadzka z Gdańska do Warszawy - czas odkrywania psychologicznych zagadnień, samo-obserwacji, psychicznych eksperymentów i pogłębionej świadomości misterium życia. Czas politycznej aktywności i ukrycia na Mazurach pod Olsztynem. Oderwanie się od polityki i zwrot do sztuki życia. 

1985 - Emigracja do Niemiec, działalność pedagogiczna, muzyczna, wypadki, choroby- konfrontacja i przyjaźń ze śmiercią, pogłębione studia szkół hermeneutycznych, psychologii, psychoterapii (Systemowa terapia ciała, Bioenergetyka, Biodynamika, Integralna psychoterapia klasyczna) i medycyny alternatywnej, teorii holograficznej i odnowy dialogu (D. Bohm). Podróże badawcze i inicjacyjne m.in. na Sri Lankę i do Nepalu. 

Od ponad 10 lat praca w „Laboratorium do spraw istotnych - Hermeneutyczna Studnia” do spotkań indywidualnych i grupowych; Badania zagadnień post-konwencjonalnej komunikacji, fenomenologii wertykalnej dynamiki rozwoju, psychologicznej alchemii, samoregulacji indywidualnej i systemowej (autopoiesis), obszarów podświadomości grupowej (obszaru archetypów) i ich rozjaśnianie;

WYSŁUCHAJ WYWIADU Z ADAMEM >>

Paweł Dempc

organizator

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalstów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym. 

Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi, że patrzenie na zdrowie tylko z perspetywy ciała jest utopią. Swery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego . Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzjemne ich przenikanie. 

Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odzywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne). 

Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.